Hakkımızda

İzmir Bornova'da faaliyet gösteren Nihal Adağ güzellik salonu ve akademisi, güzellik uzmanlığı eğitimin yanı sıra güzellik salonu olarak da faaliyet göstermektedir. Kurs programlarında alanında uzman ve tam donanımlı meslek elemanları yetiştirmek amacıyla kurulmuştur. Ayrca iş yeri açma planı olan öğrencilere bir franchise şubesi açma imkanı sunmaktadır. Bu amaçla sektördeki yenilikleri takip ederek sürekli eğitim sistemi ve içeriklerini güncelleyerek ve öğrencilerin mesleki bilgi ve beceri bakımından tam donanımlı olarak sektöre hazırlamaktadır.

Farkımız ne mi?
- 10 farklı branşta aralarında profesörlerinde bulunduğu alanında uzman eğitmen kadro
- Son teknoloji cihazlar ve ekipmanlar
- Ferah sınıf ve odalar
- İş desteği
- İş yeri açma hayali kuran öğrencilere danışmanlık ve rehberlik
- Anahtar teslim salon kurulum eleman desteği
- Sadece kurs süresince değil meslek hayatları boyunca her konuda destek olmak.

Misyonumuz

Günümüzün modern dünyasında ihtiyaç duyulan cilt bakımı, bölgesel zayıflama, epilasyon gibi tüm güzellik uygulamaarında kar kaybı gözetmeksizin tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunarak ülkemiz güzellik sektöründe hizmet kalitesini arttırmayı kendine misyon edinmek.

Vizyonumuz

Dünya standartlarını yakından takip ederek çağdaş yöntemleri ve teknolojinin getirmiş olduğu son ürün, cihaz ve ekipmanların ülkemizde uygulanmasının ve kullanılmasını sağlayarak Türkiye’de güzellik sektörünün ilerlemesini ve gelişmesini kendine vizyon edinmiştir.